Raport Ministra Edukacji Narodowej


Szanowni Państwo Dyrektorzy,

w załączeniu przekazuję „Raport Ministra Edukacji Narodowej. Zapewnienie funkcjonowania jednostek systemu oświaty w okresie epidemii COVID-19”. Publikacja to zestawienie najważniejszych działań podejmowanych przez MEN w okresie od marca do czerwca br. wynikających z pandemii koronawirusa.

Zachęcam Państwa do lektury „Raportu”. 

Proszę także o udostępnienie publikacji pracownikom Państwa placówki. Do wiadomości dołączam również komunikat MEN, w którym podsumowaliśmy najważniejsze informacje dotyczące roku szkolnego 2019/2020.

Życzę Państwu spokojnych i bezpiecznych wakacji.

Z poważaniem
Anna Ostrowska
Rzecznik Prasowy MEN

Załączniki:

Raport Ministra Edukacji Narodowej. Zapewnienie funkcjonowania jednostek systemu oświaty w okresie epidemii COVID-19 – plik word

Raport Ministra Edukacji Narodowej. Zapewnienie funkcjonowania jednostek systemu oświaty w okresie epidemii COVID-19 – plik pdf

Podsumowanie roku szkolnego 2019/2020 – komunikat MEN – plik word

Skip to content