Logo

OSIĄGNIĘCIA PRZEDSZKOLA PUBLICZNEGO NR 25

OSIĄGNIĘCIA
PRZEDSZKOLA PUBLICZNEGO NR 25


ROK SZKOLNY 2017/2018

 07. 06. 2018 r. -                                                                                                  

W związku z wygraną w Wielkiej Akcji - Przedszkolaki 2018, organizowanej przez Redakcję Echa Dnia, w której Grupa II 4 – 5 latki ,,Motyle” zdobyła tytuł: ,,Najsympatyczniejsza Grupa” - Pierwsze Miejsce w regionie radomskim wśród grup przedszkolnych,

Dzieci w nagrodę pojechały do:

  1. Dnia 20. 06. 2018 r. (środa), wyjazd z Przedszkola autokarem o g. 10.40 na Warsztaty Kulinarne SUSHI o g. 11.00 w E.Leclerc w Radomiu, (przejazd autokarem pokryło Przedszkole).
  2. Dnia 27. 06. 2018 r. (środa), wyjazd z Przedszkola autokarem o g. 9.30 na Warsztaty Muzealne Gałganiane Zabawki o g.

Ponadto Dzieci otrzymały:

  1. Indywidualne Zaproszenie na seans filmowy do Kina Helios                   (z terminem do wykorzystania 05. 12. 2018 r.).
  2. Indywidualne Zaproszenie do JUMP WORLD Radom – Parku Rozrywki z trampolinami pod dachem (z terminem do wykorzystania 09. 07. 2018 r.).

       06. 06. 2018 r. –

W związku z wygraną Naszego Przedszkola                  

w Plebiscycie Echa Dnia

I MIEJSCE

PRZEDSZKOLE NA MEDAL

- Dzieci skorzystały z następującej nagrody:

W dniu 21. 06. 2018 r. (czwartek) w godzinach od 10.00 do 12.00 odbył się 2 – godzinny cykl gier i zabaw w ogrodzie przedszkolnym, poprowadzony przez: Małgorzata Stanisławska Studio Edukacji i Organizacji Imprez ,,Pinezka”    z Radomia. W programie: gry i zabawy ruchowe, taneczne, zręcznościowe, malowanie buziek, koncert baniek mydlanych, formowanie zwierzątek z baloników itp..

Całość wydarzenia w klimacie integracji, dobrego humoru i bajkowej zabawy!

Ponadto Przedszkole otrzymało:

3000,- zł na promocję Przedszkola na łamach ,,Echa Dnia” lub na stronie serwisu www.echodnia.eu

07. 06. 2018 r. – Do przedszkola wpłynął Dyplom za udział naszej Społeczności Przedszkolnej w XVIII Edycji Góry Grosza 27. 11. 2017 - 02. 01. 2018.

01. 06. 2018 r. – Dowiedzieliśmy się, że nasze Przedszkole zostało PRZEDSZKOLEM NA MEDAL, a Grupa II 4 – 5 LATKI ,,MOTYLE” – NAJSYMPATYCZNIEJSZĄ GRUPĄ w Plebiscycie Echa Dnia, który odbywał się w miesiącu maju 2018 r.

- MAJ 2018 r. – Dyplomy i nagrody za udział w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym ,,Maluchy, średniaki i starszaki to bezpieczne przedszkolaki”, organizowanym przez Przedszkole Publiczne Nr 19 z Oddziałam Integracyjnymi w Radomiu, ul. Batalionów Chłopskich 18 w Radomiu otrzymali:

1. Victoria C. - Gr. I 3 – 4 Latki ,,Biedronki”

2. Ewa M. - Gr. I 3 – 4 Latki ,,Biedronki”

3. Lena D. - Gr. II 4 – 5 Latki ,,Motyle”

- 24. 04. 2018 r. – Międzyprzedszkolny Konkurs Recytatorski ,,Mali Miłośnicy Przyrody” – Organizator Przedszkole Publiczne Nr 17 w Radomiu - dyplomy, nagrody za udział i osiągnięcia otrzymali:

  1. 1.Magdalena G.   za udział – 4 – 5 Latki ,,Motyle”
  2. 2.Zuzanna G. – za zajęcie I miejsca – 4 – 5 Latki ,,Motyle”
  3. 3.Aniela Kamińska – za zajęcie II miejsca 4 – 5 Latki ,,Motyle”

Podziękowanie dla Przedszkola Publicznego Nr 25 - wyrazy uznania za zaangażowanie w przygotowanie Wychowanków do Konkursu ,,Mali miłośnicy Ziemi”.

- 13. 04. 2018 r. – XV Diecezjalny Konkurs Pieśni i Poezji Patriotycznej ,,Kocham moją Ojczyznę” – Etap Regionalny – Organizator Akcja Katolicka Diecezji Radomskiej - dyplom za udział otrzymali:

1. Marcelina J. – Gr. II 4 – 5 Latki ,,Motyle”

2. Mikołaj G.   – Gr. II 4 – 5 Latki ,,Motyle”

3. Victoria C.   -   Gr. I 3 – 4 Latki ,,Biedronki”

- 22. 03. 2018 r. – Dzieci z naszego Przedszkola, z Grupy II – 4-5 LATKI ,,Motyle” brały udział Konkursie Recytatorskim pt.: ,,Dziecięcy Świat Poezji”, zorganizowanym przez Dom Kultury ,,Borki”. Madzia, Lena D., Aniela, Lena R., Zuzia otrzymały pamiątkowe dyplomy i upominki. Gratulujemy.

- 21. 03. 2018 r. – Przedszkole otrzymało Statuetkę - Podziękowanie za udział w FESTIWALU TALENTÓW od Społeczności Publicznej Szkoły Podstawowej Nr 2 im. H. Ch. Andersena w Radomiu.

- 21. 03. 2018 r. – Oddział II 4- 5 LATKI ,,Motyle” - otrzymał Dyplom - Podziękowanie za udział w FESTIWALU TALENTÓW organizowanym przez Publiczną Szkołę Podstawową Nr 2 im. H. Ch. Andersena   w Radomiu.

14. 11. 2017 r. – Otrzymaliśmy wyniki Konkursu zatytułowanego ,,Geometryczny świat wyobraźni” – zorganizowany przez Akademię Wyobraźni Play – Doh Zajęliśmy 23 (na 144 zgłoszonych prac) miejsce w wyniku głosowania internetowego na pracę pt. ,,Kolorowy Domek”, wykonaną przez Grupę ,,Biedronki” . Grupa ,,Motyle” wykonała i zgłosiła do konkursu pracę pt. ,,Zamek”.

- 24. 10. 2017 – Oddział II 4 – 5 LATKI ,,Motyle” - otrzymał Dyplom - podziękowanie za udział Ogólnopolskiej Akcji Edukacyjnej i Konkursie Plastycznym ,,PSIjaciel zwierząt” - organizowanym przez Disney Junior i OTOZ Animals.                                                                                    Organizatorzy Akcji podziękowali i pogratulowali zapału, werwy do działań wykraczających poza obowiązujące standardy, jak też kreatywnych podopiecznych, którzy przygotowali prace konkursowe pod Państwa czujnym okiem – Nauczyciel - Katarzyna Jeżak, Anna Nowakowska, Opiekun Przedszkolny - Katarzyna Biesiadecka. W Akcji   wzięło udział ponad tysiąc Przedszkoli. Dzieci otrzymały kolorowanki i ordery ,,PSIjaciel zwierząt”.                        

- 17. 12. 2017 r. – Dzieci, Rodzice i Nauczyciele z naszego Przedszkola brali udział w Konkursie na najładniej ubraną choinkę – 2017, w ramach imprezy ,,Gwiazdka na deptaku 2017”. Konkurs organizowany był przez Prezydenta Miasta Radomia Pana Radosław Witkowskiego na Placu Corazziego, ul. Żeromskiego 53 w Radomiu. Konkursowicze ciężko pracowali. Towarzyszyła im świąteczna atmosfera i dobre humory. Uczestnicy otrzymali Podziękowanie w formie Dyplomu za udział w Konkursie oraz drobne upominki.

- 24. 11. 2017 r. – Dzieci z naszego Przedszkola ,,Biedronki” i ,,Motyle” – pojechały autokarem na koncert Majki Jeżowskiej, który odbył się w Sali Koncertowej Urzędu Miejskiego w Radomiu. Fantastyczne spotkanie z Panią Jeżowską. Cudowna zabawa przy największych przebojach takich jak: ,,A ja wolę moją mamę”, ,,Wszystkie dzieci nasze są”, ,,Marzenia się spełniają” oraz wiele innych. Były konkursy z nagrodami. Już na początku koncertu, plakat z autografem Piosenkarki zdobyła dla nas Pani Kasia Jeżak - Nauczyciel Gr. II 4 – 5 latków ,,Motyli”. Drugą nagrodę w postaci najnowszej płyty Majki Jeżowskiej zdobyła też Pani Kasia z towarzyszeniem wszystkich Przedszkolaków z P.P. Nr 25, za przygotowanie i zaprezentowanie układu choreograficznego do utworu ,,Wszystkie Dzieci nasze są”. Jesteśmy dumni z nagród. Cieszymy się, że umiemy razem współpracować, osiągać sukcesy i razem przeżywać tak piękne chwile.

- 14. 11. 2017 r. – Otrzymaliśmy wyniki Konkursu zatytułowanego ,,Geometryczny świat wyobraźni” – zorganizowany przez Akademię Wyobraźni Play – Doh. Zajęliśmy 23 (na 144 zgłoszonych prac) miejsce w wyniku głosowania internetowego na pracę pt. ,,Kolorowy Domek”, wykonaną przez Grupę ,,Biedronki” . Grupa ,,Motyle” wykonała i zgłosiła do konkursu pracę pt. ,,Zamek”.

Play- Doh Akademia Wyobraźni - przysłała nam CERTYFIKAT KREATYWNEGO PRZEDSZKOLA

- Nasze Przedszkole w Roku Szkolnym 2017/2018 uczestniczyło w realizacji IX edycji Ogólnopolskiego Programu Edukacyjnego dla Przedszkolaków ,,Akademia Wyobraźni Play – Doh”

- 24. 10. 2017 r. Dom Kultury ,,Borki” – Konkurs Plastyczny ,,Barwy Jesieni”

Uczestnicy: Lena D., Dominik W., Kacper M., Kamila W.,

Laureaci: Lena D. – Wyróżnienie